vena1893

Jak smazat na FB všechny příspěvky ze zdi?

Jde to? :)

Nejlepší odpověď
anonym

maximálně jeden po druhém :)

Další odpovědi
quentos

zkuste na tu zeď novej nátěr, třeba pod ním nebudou vidět ;{)>
… a co houbou, to už jste zkoušeli?

WeeBear

Úplně všechny naráz nejdou, každopádně pokud to chceš udělat NATRVALO (nebudou se ti na zdi zobrazovat věci např. že jsi okomentoval stav toho a toho, napsal příspěvek na zeď toho a toho,..), tak klikni u jedné takové události jakoby vpravo na křížek (jako kdybys ji chtěl smazat), rozklikni u křížku šipečku dolů a tam je příkaz jako skrýt všechny příspěvky, nebo smazat je (?). A tak to uděláš postupně u nových přátelství, komentářů u přátel, příspěvků, které jsi dal komu na zeď, dokud ti tam nezbyde nic.

Jinak se omlouvám, že to nepopíšu přesněji, mám to tak zakázané už delší dobu, takže se k tomu už nemám jak dostat. Snad to ale pochopíš i tak. 😉 Hodně štěstí.