opa

Jak smazat další stránku?

Umístnil jsem na Wordovou stránku několik fotek a text.Ale naskočila mě pod tou první stránkou dalš prádná.JAK ji z tama dostanu???Aby uložil jen jednu stránku.Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

stačí na ni kliknout a mačkat BackSpace tak dlouho, dokud nezmizí… aspoň mně to vždycky zabralo

Další odpovědi
anonym

chce to první stránku trochu upravit,zmenšit písmo,zmenšit okraje atd.mělo by to stačit.
Spodní stránka opět zmizí.

GangstaHelper

Stačí si s tím pohrát, jak Vám už radili.

Pomůže s tím speciáůní značka, která ze zobrazí, kde je vložený nový řádek. Tu zobrazíte (ve Wordu 2003) tlačítkem vedle nastavení přiblížení (100% …) nahoře na panelu. Opětovným stiskem značky zase skryjete.

Pokut nemůžete tlačítko najít, zkuste klávesovou zkratku ctrl+shift+Á (klávesa kterou se píše dlouhé A).