bobánek

Jak slušně vyhodit návštěvu?(Pří­žívniky)

Jsou tu od vánoc,elektrika jede 24hodin.Zerou a žerou.Vůbec nepřispavají na domacnost.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste se domluvit s kamarádem a zavolejte před nimi řemeslníka, že budete pokračovat v úpravě bytu. Srolujte koberec, zadělejte skříně folií. Ať přijede s nějakým nářadím. Snad příživníci odejdou.

Další odpovědi
Miroslavst

Normálně slušně jim řekněte: „Vypadněte“ a zde máte fakturu za poskytnuté služby.

poa.li

Řešení je také říct to na rovinu. Pokud se urazí a už je nikdy neuvidíte, co ztratíte? A nebo pochopí a s omluvou se rozloučí…

anonym

Host do domu,hůl do ruky!

ReHu

Řekněte, že máte třeba domluvený nějaký výlet s kamarády. Na pár dní.
Nebo přestaňte nakupovat a zásoby nenápadně schovejte.

ten který je

Řekněte že Vám zjistili žloutenku a syfla.:-D

vecernice

Má rada-jedině neslušně.Jinak nic nezabírá,mám to vyzkoušený.

venkovan

Vyklidit obsah ledničky, vyzvat je k odchodu, podpálit byt když nic jiného nepomůže. Byt (před požárem) ale neopouštět, protože by s návštěvou mohlo odejít i nějaké vybavení.
Pokud to je návštěva tmavé pleti, tak je to problém, protože tam jsou nějaké vztahy mezi rodinami stejného etnika. Slyšel jsem, že dobře situované rodiny z těchto etnik, když k nim jela návštěva, tak všechno lepší vybavení odnosily k sousedům apod., aby návštěva neviděla, že se mají dobře.
Otázka je proč tam tak zůstali dlouho – určitě tam nejsou poprvé a určitě se tak nechovají také poprvé.

mojitek

tak to trosku vysvetlete s tou „navstevou“…