Avatar uživatele
kanedej

Jak sloučit víc textových dokumentů ve Wordu do jednoho ?

Mám asi 30 dokumentů (*.docx) o 1 stránce a potřebuji z nich udělat jeden 30ti stránkový… samozřejmě, že jsem zkoušela ctrl+c a ctrl+v, ale nezkopíruje mi to všechno formátování…některé změny se ještě dají upravit, ale na něco nemůžu dojít… ty dokumenty jsem nevytvářela já, takže prostě nevím, co změnit. Snažila jsem se hledat odpověď na internetu, ale nenašla jsem to, co potřebuju…
Díky za odpověď!
Doplňuji:
Doplňuji, to jsem zapomněla napsat…mám Word 2010

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3806 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Takové slučování souborů má jeden ´problém´ – některé formátování prostě nezachová. Pokud (odlišné) formátování budeš chtít zachovat, musíš pro každý jednotlivý soubor vytvořit Nový oddíl.
Nemám MS Office 2010, takže zapátrej někde v menu Vložit – Oddíl (Konec Oddílu).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Word dnes nepoužívám, ale pokud si pamatuji, tak ve Wordu 2003 to šlo přes nabídku „Nástroje“ > „Sloučit dokumenty“. V nových verzích to bude možná jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

mowla: pravděpodpobně máš na mysli Page Layout → Breaks → Next Page, vloží nový oddíl formátopváním nezávislým na předchozím oddílu. Mám tu jen EN Office, třeba toho někdo s CZ využije a podá report :)
Doplňuji:
Lamalam: Review → Compare → Combine. Ale nezkoušl jsem to na žádném složitějším dokumentu.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pomůže před sloučením dokumentů sjednotit formátování konvertováním?

před 3806 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek