Mofli

Jak sledovat zakódované sat. programy?

Dobrý den, neznáte nějakou českou / zahraniční stránku, kde se dá „naučit“ jak sledovat zakódované stanice? Tady jsem četl článek.
http://www.di­gizone.cz/clan­ky/sharing-neboli-sdileni-karet-nocni-mura-vsech/
Zajímaly by mě španělské stanice Canal+. Musím jenom nainstalovat program do sat. přijímače nebo si musím koupit nějakou kartu? Díky.

Odpovědi
anonym

Myslím že toto by šlo zařadit do kategorie „warez“. Ze zkušenností kamarádu mohu doporučit, nezkoušet to! Pokud si něco „slušně řečeno poserete“ a oni zjistí že máte nelegální stanice zdarma, tak ještě budete platit!