Martas

jak sledovat TV živé vysílání na internetu

Prosím poradte chtě bych sledovat na internetu živé vysílání v televizi,jen nevím co a jak mám udělat a taky zda se něco platí nebo je to zdarma,program na přehrávání mám VLC media player.Děkuju všem

Nejlepší odpověď
Bedy

Skočte na Zapni.tv, otevřte VLC Media Player a tam dejte Soubor-Otevřít umístění URL (nebo taknějak). Tam vložte adresu (třeba u ČT1 to je http://www.zap­ni.tv/stream/vlc­.php?id=39&ses­sion=MTQ0MjUwOT­c0MDE=&stream=play – tu adresu uvidíte vždycky dole po kliknutí na logo stanice na stránce Zapni.tv