Mofli

Jak sledovat italské stanice na satelitu?

Bohužel kabelovky v menších městech nenabízí italské, španělské a podobné stanice, proto uvažuji o koupi paraboly. vypadá to ale, že naladit si stanice už není zadarmo.
Z toho jsme pochopil: http://www.pa­rabola.cz/preh­ledy/televize-digital/23e5/
že potřeboval bych aspoň 70cm parabolu, ale nerozumím tomu NAG (nějaký kódovací systém). Asi budu potřebovat nějakou kartu na kódování NAG. Moje konkrétní otázka: při koupi karty můžu sledovat všechny stanice na Astře s NAG kódováním a kolik to stojí za rok? (rozmezí 500 nebo až 5000 CZK?)nebo pouze 1–3 stanice? Mohu vůbec sledovat italské a podobné stanice? Jak konkrétně? Díky moc za odpověď.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Koupil jsem kartu na skalink hlavně pro české programy a běží mi na Astře tu několik italských kanálů. Víc informací vám jistě dají v servisu satelitů.