eRko007

Jak sledovat filmy v USB na LCD TV?

Zdravím, mám LCD TV Samsung LE32B450C4W a nejde mi tam pustit film v USB a nechapu jakto je mozny :( Software jsem pomoci USB aktualizoval ale film mi to neprehraje, nechapu :( Díky za odpovědi
Doplňuji:
Mam film v klasickem formatu .avi, jiný formaty nemuzu najit nikde na netu

Nejlepší odpověď
huxa

Jakýkoliv video si můžeš přeformátovat (např. format factory) do kontejneru, kterému rozumí tvá TV, jen si to najdi v příručce k ní.

Další odpovědi
Lamalam

Je ten film nahraný ve formátu podporovaném tou televizí? Třeba bude chyba tady.