Avatar uživatele
anonym

Jak sledovat Avatar 3D na normální televizi?

Na jaře má vyjít Avatar 3D na DVD a Blu-Ray, lze ho sledovat 3D i na normální televizi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Taky mám doma 3D film. Koupila jsem si k němu 3D brýle. Psali tam, že když si brýle nasadíme, budeme si připadat jako by jsme v tom filmu byli. Můžu Vám říct, že jsem si tak nepřipadala :(. Jediné co se mi tam změnilo, byly barvy. Za brýle jsem vyhodila 200 Kč a teď mi jsou na nic… Potom jsem slyšela, že k tomu potřebujete i 3D DVD a 3D televizi(ta má jít do prodeje asi až za rok a stojí 90 000 Kč!), ale to jsem se dozvěděla pozdě. Toto je pohled mýma očima na 3D brýle. Někdo může mít názor jiný. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kamarád

Stačí si koupit plasmovou televizi od značky PANASONIC (jde to jen na nějakých)(Já si koupil tu špatnou)!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikuška

Myslim si ze lepsi je zajit si do kina, protoze tam mate velke platno a tam si teprv budete pripadat jako ve filmu. Protoze kdyz mate doma nakou malou televizi tak se tezko i pomoci bryli muzete „prenest“ do filmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Tak aby někdo předem neodsuzoval tuhle technologii, vyzkoušejte si brýle pro 3D na existujících videích na youtube. Stačí když do vyhledávání videí zadáte 3D. Rozhodnout se pak můžete sám/a.

Zdroj: http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=3d+video&se­arch_type=&aq=0&oq=­3d

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek