KARI05

Jak slavite Vánoce?

Odpovědi
lexx

velmi skromně a rok od roku skromněji až hanba mluvit…

Drap

Klasicky. Tak jak je v naších krajích zvykem . Na základě křesťanských tradic, i když se za křesťansky věřícího nepovažuji

gecco

Neslavím…
Ale ani netruchlím…
😉

anonym

Klasicky.

ivzez

Nijak.

pucipuci

Nacpeme se,rozdáme směsné dárečky a jdeme únavou spát. Jednou jsme se hecli a šli se podívat do vedlejší vesnice na půlnoční ( v 21 hodin) a celou dobu jsme stáli a těšili se domů,protože nám byla hamba odejít, byla to nuda,STAČILO.

arachis

Klasicky,ale bez kapra (máme filety),letos bych chtěla koupit pár konzerv a zanést je dopoledne s rodinou do útulku.