tomas1541

Jak skončil Trosečník ?

Kdo vyděl Trosečníka tak na tom ostrove měl balíky které měl doručit a rozbalil je a nechal jeden a ten jeden na konci dovezl ty pani a tam ten film konci ale pry to melo pokracovani ze ta pani ho otevrela a byl v nem satelitni telefon coz znamena ze si mohl zavolat pomoc.Nevi o tom nekdo neco ?

Nejlepší odpověď
iceT

A čím to jako mělo pokračovat? Že by ještě jednou ztroskotal a ten balík si vzal s sebou?
Kromě toho ve filmu ani není vidět, co v tom balíčku je, to prozradil režisér Zemeckis na něčí dotaz.
Nicméně film končí tak, že po přenechání balíčku na verandě se vzkazem, Tom Hanks zastavuje na křižovatce, kouká do mapy a přemýšlí kam má jet dál. Zastaví u něj řidička a říká mu, kterým směrem co je. Tom pak přechází na střed silnice a a kouká nějakým směrem a pak jsou titulky.

Další odpovědi
led

Nespoliehaj sa na cudziu pomoc, ale sám hľadaj svoju cestu.
Trosečník sa nevzdával, ale hľadal svoju cestu prežitia.
Že mohla byť ľahšia, ak by otvoril posledný balík a použil satelitný telefón, v balíku skrytý, to nemohol vedieť, hlavne ak mu ostalo ešte kúsok profesnej hrdosti a posledný balík neotvoril. Ale to sa môžme len domýšľať.
Vlastne táto myšlienka na doručenie pošty ho držala pri živote. Ten záver vlastne ukazuje, ako po splnení svojej poslednej povinnosti, stratil cieľ, zmysel života.