Alča M.♥

Jak skončil horor „Zmeškaný hovor“?

Viděla jsem krvavý horor jménem ZMEŠKANÝ HOVOR, ale nepochopila jsem ten konec. Prosímvás, jestli jste ten konec pochopili, napiště.
Díky moc
Doplňuji:
RE: Zbynas
No prostě ta ženská, nebo hoka, která tam zůstala jako poslední naživu, šla nějkam do nemopcnice a tam byla příšera a to byla asi její mama. A ona šla domů a nevím, jkestli to byla vůbec ona. A pak tam přišel ten chlap a ona ho píchla a řekla, že ho vezme do nemocnice. No a on se pak probral v té nemocnici a dál to nechápu. NEvím, proč ho zapíchla? A byli pak živí nebo to byli duchové, nebo co? Byla ta holka vůbec ona?

Odpovědi
Zbynas

Viděl jsem to hodněkrát, ale je to dlouho a konec si nepamatuji. Napiš, co bylo na konci, vzpomenu si. (Je vhodné sem dávat spoilery? :) )