honza19hk

Jak skončí seriál Stargate Universe ?

Co se stane s antickou lodí Destiny a s lidmi na její palubě ? Popř. jak se jmenuje poslední díl.

Odpovědi
jáára

no nic, jdou si lehnout a seriál končí. A jakej byl.

Jak píše jáára… jdou si lehnout do stázových komor, protože Destiny letí do jiné galaxie a i při letu nadsvětelnou rychlostí to trvá hrozně dlouho, ale pro jednoho člena posádky není místo. Konec a čeká se na peníze pro další natáčení.
Poslední díl je s02e20 – Gauntlet

badisko

museji se kvuli strojum kteri je neustale napadaji dostat ..prez celou galaxii a tak nekdo vymysli ze by mohli jit do hibernace a Destiny by letela na autopilota v nove galaxii by je probudila tak jdou do hibernace a konec …
posledni dil se jmenuje>> Hozena rukavice a je to 2 serie 20 dil .. nebo 2×20 jek je libo … zde ke stazeni …:D online na sledujuserialy.cz uz neni … http://ulozto­.cz/hledej?q=star­gate+universe+ho­zena+rukavice