Drap

Jak skončí kauza s lobistou Janouškem ?

Pokud je toto pracdivé, tak určitě vyšumí do ztracena
http://letecka­posta.cz/699293757
Doplňuji:
Je vůbec něja možné se takovýmto lumpárnám a oblbování lidí bránit ?

Nejlepší odpověď
anonym

Janoušek bude v příštích volbách kandidovat do senátu, protože jinam se nehodí

Další odpovědi
hanulka11

zametou to pod koberec

jmhad

je nutné souhlasit s Hanulkou.Způsob vyšetřování tomu plně nasvědčuje.

zzzzz

Janoušek, Bém a spousta ostatních už dávno měli nosit tepláky. Jenže Bém má imunitu a Janouškovi ji už ti naši politici nějak taky zařídí. Všichni na všechny hodně ví. A pokud by padl jeden, mohl by stáhnout sebou i všechny ostatní. Je jedno, jestli je to levice, nebo pravice, všichni jsou stejná banda.

Damiana

Myslím, že ve stylu: Kamaráde drahej! Jaká kauza?!

jendahun

Dostane týden domácího vězení.