Nenaplněný

Jak skladovat ovoce a zeleninu ?

Jaké ovoce a zeleninu je lepší uchovávat v lednici ? Vím, že např. tropické ovoce a rajčata ztrácí svoji chuť, ale jak je to s ostatnímy druhy ? Např. paprikami, květákem, broskvemi aj.. Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Berušinka

Já strkám do spodní police ledničky jen polévkovou zeleninu (mrkev, petržel, celer) + květák a brokolici, všechno ostatní mám vyndané.

Další odpovědi
tom004

Do ledničky,žádnou zeleninu,ani ovoce nedávám.Brambory,a kořenovou zeleninu mám ve sklepě,ostatní,včet­ně ovoce,ve skříňce,na chodbě,kde je chladno i v létě.Ale,chá­pu,že,např.,v pa­neláku,jiná možnost není,a nic jiného nezbývá.