Sindy

Jak sjednotit barvu pleti?

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, čím/jak(nemyslím tím make-up) sjednotit barvu pleti-některá místa mám mírně začervenalá(ne žilky)-plošně. Děkuji
Doplňuji:
Našla jsem několik nabídek jak v kosmetických salónech,tak u lékařů. Cena u lékařů je dvojnásobná – myslíte, že v tom je tak velký rozdíl – popř.v čem? Děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

Chemický peeling:
Jedná se o jednu ze základních procedur, používající se na omlazení pleti. Pomáhá sjednotit barvu pleti a zjemnit drobné jizvičky po akné. Dobré výsledky tato metoda dosahujeme také u pleti přílišně se mastící anebo u pleti s rozšířenými póry. Lékaři aplikují směs kyselin štětečkem na pokožku obličeje a podle délky působení regulují hloubku účinků. Pleť po chemickém peelingu je zarudlá a do 1 týdne se začne pomalu odlupovat. Pokožku je poté nutno chránit před sluncem.
více viz link:

Zdroj: http://www.es­teticka-dermatologie.com/techni­ky-esteticke-dermatologie/