Pokročilý

Jak široká máte ramena? (Ženy)

Dobrý den, už dlouhou dobu jsem smutná, že mám docela široká ramena :-D Připadám si mezi lidma jako obrovský monstrum nebo něco takovýho. Hned se naštvu nebo se mi chce brečet, když se podívám do zrcadla. v_v'' Nejsem nijak tlustá, ale prsa mám velký takže vypadám ještě větší :D Nebo se cítím jako chlap ._.

A tak se chci zeptat, jak široká ramena máte vy? ( Já mám 42-43 cm)

(Vím že je to celkem trapný, ale co nadělám, potřebuju se nějak utěšit :-D)

setapouch: umm, omlouvám se, ale mě je vážně ukradený, jestli se líbím mužům, chci se líbit sama sobě, i když s rameny nic nenadělám.. :d

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mrkni na Lucku Borhyovou a budeš klidná :-D
http://img.blesk.cz/…
Doplňuji:
Sambo

a co tento obrázek :
http://sedmicka.tyden.cz/…

Další odpovědi:

Tak to máte velikost 8 -9 klaské míry pro stěhováky,tak to vás bereme ihned na pracovní pozici skladníka v Lidlu.

Bronzový

Souhlasím s Briketkou:-)
Borhyová je bezkonkurenční Rambo:-)) A když ji dají ještě vycpávky, tak ten černoch vedle ní vypadá jak anorektik:-DDD

Nehledej na sobě chyby, hledej to co se ti líbí, člověk musí sám sebe mít rád:-)

Stříbrný

Protože nejsem žena, neodpovím na otázku. Ale protože jsem muž, můžu říct, že každému chlapovi se líbí něco jiného. Někdo má rád hubené a jiný by si o ně kolo neopřel. A spoustě chlapů imponují ženy s atletickou postavou. Takže nevěš hlavu ;)

Zlatý

Jak jsi vysoká a jak široké máš boky?
;-)
"Utěšit"? - to moc neumím, ale koukni se na ten ´problém´ z jiné stránky - kdybys měla ramena útlounká, pletli by si tě lidi s rákosem...
;-)

Zlatý

"chci se líbit sama sobě, i když s rameny nic nenadělám"

navštívte psychológa.

;-Q

Zlatý

Ať už máš ramena jakákoli, stejně tak ti nepomůže, když má větší ramena i někdo jiný.
Důležitá je vyváženost. Takže se podívej po netu, popř. se s někým poraď.
Zvýrazni třeba boky a nohy, aby se pozornost soustředila tam. Horní část těla lze opticky rozmělniit vhodným oblečením či šperky.

Zlatý

Přepokládám, že Ti je nějakých -náct. Myslím si, že každá žena najde na svém vzhledu něco, co se jí moc nelíbí, zejména mladší dívky. Zkus nosit takové oblečení, ve kterém se budeš cítit dobře a aby ses necítila "jako chlap", nos šaty, sukně, prostě se oblékej žensky. Časem to tak nebudeš vnímat. Zase jsi štíhlá, máš větší poprsí, co by za to jiná dala ? :-))
Doplňuji:
Borhyová je ještě ukáže. :-))
http://media1.wgz.cz/…

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

zzzlato a briket: vidíte, tohohle jsem si nikdy nevšiml, tenhle parametr je mi u ženských totálně ukradený :)

Stříbrný

Samba

Briketko, to je ten široký formát, to jsou hromotluci všichni :-DD

Stříbrný

Samba

Briketko, to je ten široký formát, to jsou hromotluci všichni :-DD

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.