lucara

Jak simulovat?

Jak simulovat abych nemusela cvičit v těláku? Jsem strašný antitalent na sport a nechci ze sebe dělat v těláku blbce. Všechny holky jsou buďto gymnastky, běžkyně nebo něco podobného a všechno zvládají suprově. Mě dělá problém běh, vybíjená, fotbal mě nebaví, šplh neumím, klik něudělám… Prosím hodně výmluv ať se tělocviku zúčastňuju co nejmíň

Nejlepší odpověď
huxa

Na co výmluvy? Tělocvik není o tom, aby ti šel, aby aby ses hýbala a měl by bavit, jestliže tebe nebaví, řekni to učitelce, jestli je seriózní, zeptá se tě třeba na jiné aktivity, které byste mohly dělat.
Jak jsem zmiňoval, pokud nejsi na sportovní škole, nikdo od tebe neočekává, že ti to půjde a překvapí ten, kterému to jde, ne ten, kterému to nejde, takže jaksi odpadá, že budeš dělat blbce.
A teď, proč jsem nezodpověděl na otázku, jak simulovat? Protože mi příjde naprosto hloupá, pokud bys vážně nechtěla cvičit, sama na nějakou výmluvu příjdeš, ty ovšem chceš jen utěšit.

Další odpovědi
marci1

Proč simulovat ? Tělo pohyb potřebuje, právě pohybem se staneš pohyblivější a budeš mít dobrou fyzičku. Každý při sportu a pohybu nemusí být mistr světa !:-)

Nuk nuk

Nesimulovat, to nemá smysl a nikam to nevede. Jen Ti na to učitelka přijde a může to být větší problém. Buď zkus s učitelkou promluvit nebo se holt snaž ty věci překonat a zvládnout alespoň na své vlastní úrovni. Ne každý může být sportovec, ale školu každý projít musí. Zase Ti určitě jsou jiné věci. Já jsem třeba nikdy nebyla na matematiku (a na tělocvik koneckonců také ne). Jo, holt to šlo s odřenýma ušima, Einstein ze mne nikdy nebude, ale úkol byl splněn.

melanie

Když budeš simulovat( nebudeš žádnou hodinu cvičit), dostaneš z těláku „nehodnoceno“ a budeš si to muset dodělávat o prázdninách 🙂

terezie.k

Když to budeš trénovat, půjde ti to líp.. Když nebudeš cvičit, tak se nic nenaučíš.. Tvé spolužačky to taky ze začátku, neuměly… Taky se to musely naučit. :)

lucara

huxa: Nechci utěšit… U nás prostě jsem jediná komu sport nejde…
Nuk Nuk: Možná máš pravdu ale mě nejde VŮBEC nic… Je mi už z toho jak jsem ve všem podprůměrná na nic… Kdyby mi šlo alespoň něco…
Marci: Já vím že každý nemusí být úplný Bolt ale mezi těma všema vysportovanýma kráskama si připadám jak debil