Avatar uživatele
redhead

Jak si zvyšujete sebevědomí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Deli, briketka10 před 4245 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kolmon

Prostě vím, že jsem nejlepší a tak si to jen zopakuju nahlas ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

jednoduše – jedu na scrabblovej turnaj a vyhraju ho :{D>
teď vážně, se zvýšením sebevědomí mi v mládí musela pomoci psycholožka – jde o to umět si uvědomit své dobré vlastnosti a kvality a v nejhorších chvílích si na ně vzpomenout – nejlépe na výrok někoho druhého, kdy byly tyto kvality upřímně oceněny.
Pro začátek prý pomáhá si všechny svoje dobré vlastnosti napsat na papírek (nejprve sám/a, pak o zbytek požádat druhé), nosit ho pořád s sebou, a když se cítíte pod psa, vytáhnout ho (ten papírek) a přečíst si ho, třeba i několikrát…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Jako holka jsem žádné neměla – a to jsem byla vysoká, štíhlá, prsatá, dlouhovlasá… No, teď už nejsem ani štíhlá ani dlouhovlasá, ale normální sebevědomí mám. Uvědomila jsem si, co jsem dokázala, co umím, že nejsem špatný člověk a samozřejmě mi seběvědomí do nebes zvedá např. včerejší manželova věta: „Sluší Ti to, miláčku. V téhle halence jsi krásně těhotná!“ (Těhotná jsem, bříškem se pyšním, tak mě to potěšilo a zvedlo mi to náladu.)
Tak se jen zamysli nad tím, co umíš, jaká jsi, najdi si pozitiva.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek