misus

jak si zvyšujete sebevědomi?

mam hodně nízke sebevědomi a někdy si připadám neviditelna a nevim co s tím pomozte? děkuju moc ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Zviditelnit se, ničeho se nebát, vždyď neni co ztratit.

Další odpovědi
led

Napríklad, že na tejto stránke sa snažím pomôcť, poradiť
Človek musí poznať svoju cenu a nebáť sa jej.

Amie

no.. je zatraceně těžké. Já osobně se vždy pohbuju na ostřínože – bud jsem já ta špatná nebo za tomůžou ostatní a á jsem obět. Jinak… hlavně ti pomžou fakt dobří přátelé kteří tě nepodrazí a spíš naopak pomůžou.

Jose1f

Ahoj Misus, lidé s nízkým sebevědomím se snaží, aby nebyli vidět. Ty si ale připadáš neviditelná, čili chceš být vidět. To znamená že máš normální sebevědomí. Jenom bys jaksi chtěla, aby tě okolní lidé víc uznávali. Buď proto skromnější, snaž se lidem kolem sebe rozumět, ale nebuď hloupá. Až se naučíš „na hrubý pytel hrubou záplatu,“ tak to bude OK. Ať žije sebevědomá Misus!