Photoguy

Jak si zvýšit sebevědomí při oslovovení holky?

Dělá mi to docela trápení, jsem sportovní typ, vypadám dobře a tak.. Ale prostě si nevěřím že dokážu tu holku zabavit na chvíli… S kamarádkou se dokážu bavit klidně 30 min. ale když chci oslovit nejakou novou tak je to problém

Třeba už to tady bylo ale chci abyste mi poradili :)

Odpovědi
Wnaty

Řekni si, že nemáš co ztratit. Když ji oslovíš, spíš to ocení, že máš odvahu, protože tohle se moc nestává, dle průzkumů dvou chlápků to mělo u žen pozitivní ohlasy.. a to se naschvál převlékali za magory, ale byly to sympaťáci 🙂. Když ji neoslovíš, nebudeš mít šanci, když ji oslovíš a nezadaří se, tak už ji neuvidíš a pokud jo, rychle se na to zapomene a pokud se zadaří, good job. Neznám holku, co by kluka odbyla, nebo na něj byla nepříjemná, nemáš se čeho bát 🙂.

anonym

Vypadat dobře můžeš kdy chceš a jak chceš,ale jak nemáš boty aspoň za dva a půl,tak bych se s tebou párovat ani nechtěla,protože krása muže je jen bonus k tomu co má na nohách a vůbec.

anonym

Jakožto sociopat jsem se musel naučit imitovat emoce a vyvozovat instituce chování na základě pozorování řeči těla, rukopisu atp. Dle nasbíraných dat je nejvhodnější využít vzniklých sociálních interakcí a nesnažit se radikálně zasahovat do vlastního jsoucna. Pakliž, jak věru píšeš, máš kamarádku, může ti pomoci právě ona. A sice ji požádej, abys na ní i s ní mohl cvičit. Následně ti z 86% sama nabídne její kamarádku, kterážto ač třeba nebude naplňovat veškeré aspekty, tě posune zase o kousek dál. Zkrátka za pomoci již navázaných vztahů se začni „prokousávat“ hlouběji do společnosti, ve které dít se ti chce. Já o svolení nežádal, neb mne neomezují pocity. (A učil se na všech dostupných subjektech.)

Šidlo

nuž, bolo by dobré byť umytý, učesaný (aj prípadné fúzy či bradu), slušne a čisto oblečený a hlavne (!) dodržiavať osobnú zónu, nelepiť sa na dotyčnú slečnu/pani.....a nedávať okato najavo, o čo vám ide (platí aj v prípade gentlemanských úmyslov)
ak muž dodrží tieto pravidlá, absolútna väčšina žien bude taká prekvapená, že ich ochota flirtovať bude oveľa vyššia (dokonca aj smiať sa na hlúpych vtipoch)

ak ste upravený a zdvorilý, ale doslova neviete zabaviť ženu.....hm, to by chcelo naplniť makovicu (hlavu) hodnotnými informáciami, vtipmi na úrovni, ak milujete šport tak zaujímavými informáciami o športoch a to sebavedomie príde........... keď budete mať z čoho ,,variť" oslňujúce reči