Avatar uživatele
Cesnek

Jak si „zvětšit“ hrudník??

Právě sem v rustu a zda se mi že se mi rust hrudniku zpomaluje ja cvičit apod. aby se zvětšil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mojitek před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Plaváním – podívej se na figury plavců. Nejenže budeš mít vypracovaný hrudník, ale zlepší se ti i kapacita plic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

třeba zde si přečti http://www.fo­rexample.cz/vi­ew.php?nazevclan­ku=cviky-pro-posileni-hrudniku&cislo­clanku=2010020030
a nebo si zadej -cviky na posílení hrudníku – do vyhledavače a najdeš toho tam spousty

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

na hrudník (prsní svalstvo) krom bench pressu v posilce stačí kliky.Dej ruce blíž k sobě a klikuj.Střídej to is rukama na šíři ramen.Klikama posílíš jak prsní svalstvo tak i ramena a bicepsy a tricepsy.Pokud bys kliky už v poho zvládal,tak si dej nohy o něco výš(třeba na postel) a klikuj takhle-je to těžší,ale účinek je větší.Před cvičením se ale trošku zahřej a protáhni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

zadrž dech .-))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Já bych ti doporučil pullover, to absolutně nejlepší cvik. Co je důležité: lehká váha, nesmíš se pod tím kroutit, nesmí ti dělat problémy u toho normálně dýchat. Pokud tomu tak není, máš příliš těžké závaží. Mrkni na to video ve zdroji. Můžeš mít nohy celými podrážkami na zemi, pr*el tlač co nejvíc k zemi, pořádné prohnutí, ramena musí ležet na lavičce, být úplně na hraně lavičky. Spouštění činky nádech, při dokončení výtlaku výdech.
Dále můžeš dělat rozpažky s jednoručními činkami, opět platí podobné zásady.
Není to o váze, ale o technice, hloubce provedení, správném dýchání. Fakt si nenakládej, udělá to víc škody než užitku, hlídej si techniku, nejlépe s pomocí sparinga.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=6_3TJ_x-kzg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Dobrým svetrem a pod ním záchranou vestou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek