Cesnek

Jak si „zvětšit“ hrudník??

Právě sem v rustu a zda se mi že se mi rust hrudniku zpomaluje ja cvičit apod. aby se zvětšil?

Nejlepší odpověď
Damiana

Plaváním – podívej se na figury plavců. Nejenže budeš mít vypracovaný hrudník, ale zlepší se ti i kapacita plic.

Další odpovědi
hanulka11

třeba zde si přečti http://www.fo­rexample.cz/vi­ew.php?nazevclan­ku=cviky-pro-posileni-hrudniku&cislo­clanku=2010020030
a nebo si zadej -cviky na posílení hrudníku – do vyhledavače a najdeš toho tam spousty

mojitek

na hrudník (prsní svalstvo) krom bench pressu v posilce stačí kliky.Dej ruce blíž k sobě a klikuj.Střídej to is rukama na šíři ramen.Klikama posílíš jak prsní svalstvo tak i ramena a bicepsy a tricepsy.Pokud bys kliky už v poho zvládal,tak si dej nohy o něco výš(třeba na postel) a klikuj takhle-je to těžší,ale účinek je větší.Před cvičením se ale trošku zahřej a protáhni.

Funna

zadrž dech .-))))

Alesh

Já bych ti doporučil pullover, to absolutně nejlepší cvik. Co je důležité: lehká váha, nesmíš se pod tím kroutit, nesmí ti dělat problémy u toho normálně dýchat. Pokud tomu tak není, máš příliš těžké závaží. Mrkni na to video ve zdroji. Můžeš mít nohy celými podrážkami na zemi, pr*el tlač co nejvíc k zemi, pořádné prohnutí, ramena musí ležet na lavičce, být úplně na hraně lavičky. Spouštění činky nádech, při dokončení výtlaku výdech.
Dále můžeš dělat rozpažky s jednoručními činkami, opět platí podobné zásady.
Není to o váze, ale o technice, hloubce provedení, správném dýchání. Fakt si nenakládej, udělá to víc škody než užitku, hlídej si techniku, nejlépe s pomocí sparinga.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=6_3TJ_x-kzg

venkovan

Dobrým svetrem a pod ním záchranou vestou.