Wolwowolk

Jak si změnit svuj styl ?

Ahoj, chtěl bych změnit svuj starobní styl ale nevím jak to sdělit rodičům. Chtěl bych nosit punkerský obojek, hodinky, náramky a prostě teenegerské oblečení i styl – punk se mi líbi – napište svuj názor u radu předem díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě vydrž a časem tě takové nápady přejdou. Pokud však to přece jenom chceš, tak se osamostatni, vydělávej na sebe, pořiď si své bydlení a rodičů se nemusíš ptát.

Další odpovědi
led

Ano i v seniorklube (starobinci) možno meniť „svuj starobní styl“. Ak však svoju jeseň života zdielate so svojimi storočnými rodičmi, oznámte im to naozaj veľmi setrne, predsa len ste ešte mladý. V súčasnej spoločnosti je tento štýl u seniorov trochu nezvyklý, mladí ho znovuobjavujú ako určitý protest voči súčasnému trendu života.
V prípade mladého punka teenegera by ale mal byť súhlas rodičov na tento spôsob obliekania. Hovorím v tomto prípade len o obliekaní, nie zmýšľaní. Zmýšľanie punka veľakrát býva v rozpore so zmýšľaním rodičov, dokonca vyúsťuje až do konfliktu.

„Jak si změnit svuj styl ?“ Jednoducho, obleč sa a ukáž svojim rodičom. Následky ale potom znášaj trpezlivo a bez kriku…Po ukážke sa znova vráť do školskej uniformy…

Emefej

Pokud se na to musíš ptát, tak žádný punker rozhodně nejsi, jde ti jenom o pózu a budeš všem jenom pro smích. Pokud jsi skutečně punker, tak se tak oblékej. Názor rodičů pro pravého punkera přece nic neznamená.