Mrs.Styles

Jak si změnit jméno na Facebooku?

Ahoj, chtěla bych si změnit na Facebooku jméno, ale píše mi to tam, že už jsem ho měnila několikrát, a chci se zeptat, zda se to ještě aspoň jednou dá změnit nějakým jiným způsobem, nevíte?

Odpovědi
briketka10

nevím, jestli se dá změnit vícekrát
já si ho nikdy neměnila, ale můžeš
postupovat podle této nápovědy..
http://cs-cz.facebook.com/hel­p/www/173909489329079
jestli se Ti jméno nepodaří změnit,
tak je dole věta :
Pokud nemůžete změnit svoje jméno, můžeme vám pomoci.

Awe

A co z toho plyne? Dávat si normální jméno

nikolqa.o

Tato otázku už tu byla asi před půl rokem…

Kamarádce se to také stalo… Nevěděla, co s tím dělat, tak to nechala tak, jak to bylo, a zkusila to asi po 3 měsících… Olala, jméno se dalo změnit.. Nikdo z okolí neví, jak je to možné, ale šlo to.. .