Katru7

Jak si změnit hlas na skypu?

Kamarádka si se mnou na skypu povídá jako šmoula..jak si ten hlas stáhnout poradte prosím,díky

Nejlepší odpověď
player242

http://www.slu­necnice.cz/sw/sky­pe-voice-changer/ používal jsem taky, abych se pobavil. (Šmoula na pohodu ono můžeš si tam udělat jakej koliv hlas, ale to chce trošku tréningu. Není 100%, že je tahle verze pro tuto verzi Skypu ale snad ano. P.S. Neměl by to bejt šmejd když je to na slunečnici, ale radši to projeď nějakým antiVirem..pěknej hlas a hodně srandy! :D :)

Další odpovědi
Kaxx

Clowmfish
Je to dobr program akorát nevim jestli se tam dá dát hlas šmouly.