pusinka50

Jak si změnit avatar v profilu na vlastní obrázek? Diskuzi zde před 9 dny jsem četla. Stále mi to nejde. Poraďte prosím

Mám obrázek o velikosti 3 kB. Velikost tedy vyhovuje. Přesto mi nový obrázek do profilu nahrát nejde a nejde, už to zkouším 9 dní a nic, stále starý avatar.
Již 2× jsem psala e-mail adminovi, 5.března a znovu 9.března. S prosbou o radu a návod, jak svůj avatar vložit. V druhém e-mailu jsem ho navíc i poprosila, zda by mi nemohl avatar vložit k profilu on sám.
Do dnešního dne NIC, ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ OD ADMINA.
Psala jsem na e-mail : info@odpovedi.cz. Je to tak správně?

Nechci si propojovat účet s FCB ani s Google, do mých nacionále a osobních údajů na těchto serverech adminovi nic není. A píšete, že to propojení ani není třeba.
Co mám tedy dělat?
Poraďte prosííííííím.

Nejlepší odpověď
quentos

Obrázek si otevřu v Malování, chytnu ho myší za roh a táhnu, dokud nebude mít požadovanou velikost. Ta se dá kontrolovatv menu Obrázek > Atributy. Pak už jen nahrát přes tlačítko Procházet, ale tam, předpokládám, problém nebude…

Další odpovědi
Nevíteto?

Myslím, že obrázek musí být i v JPEG, jestli ho máš třeba v PNG tak to nepůjde.

zzzlatokopka

Já ho poslala gecco on ho upravil a pak mi vložit šel.

🙂
Doplňuji:
Admin tu z těch našich hádek dostal nejpíš infarkt, taky na mě nereaguje:-(((

anonym

Mě už to zase fakčí i napřímo,ale je pravda,že to chce tý megapexily takže,když ti nejde „upravit“ ,tak to jedině přes fajsboouk,tam ti profilovku oříznou (máš klick,možnosti) a zkopíruješ semhle (samozřejmostí je propojit účtet).

anonym

Ten obrázek musí být ve formátu Jpeg,jpg,jinak to asi nepůjde.
Už jsem na to tady upozornoval,ale v nápovědě se nic takového nezměnilo.
Doplňuji:
Žádný propojení účtu být nemusí.

anonym

Pusinko, já to dělám následovně: V profilu máš avatar, nyní hlavu ženy.Klikni : vybrat soubor. Nahraješ požadovanou fotku v xxx.jpg a klikneš vpravo dole na odeslat. Pokud se i po odhlášení a opětovném přihlášení obrázek neobjeví, tak opět v profilu klikni na „vybrat jiný“ a ten nahraný obrázek by tam měl být. Klikneš na něj a následně odeslat. Odhlásit, přihlásit a mělo by to být!

bolak

Zkus tuhle metodu, změň si normální avatar na jiný normální avatar přes „VYBRAT JINÝ“ (již přednastavený), dej odeslat a měl by se ti změnit obrázek. A jestli změna proběhne, tak pak najeď znovu do profilu, a tentokrát klikni na „VYBRAT SOUBOR“ a načti vlastní obrázek. Dej „ODESLAT“ a napiš jak to dopadlo.

briketka10

Tuto možnost naleznete v nastavení profilu, v záložce profil, kde je u výběru avatara přidáno tlačítko „vybrat soubor“. Tímto tlačítkem zvolte soubor obrázku ve vašem počítači, který bude nahrán jako avatar. Maximální velikost souboru je 1 MB.
je to tak jednoduchý..

Roxana

Mám stejný problém ale už na to kašli

briketka10

já jsem jen vložila nápovědu, jak
je napsaná vpravo, protože jsem si
třeba nebyla jistá, že to děláš dobře
neradím Ti, jak máš stáhnout obrázek
jen ten postup..

briketka10

je to o tom obrázku musí být 1MB a máš ho asi malej..

pusinka50

briketko, 1 MB je maximální velikost, nikoliv doporučená velikost, tak by snad nemělo vadit, že je obrázek menší, ach jo

pusinka50

briketko, já jsem nepsala, že NEUMÍM nahrát obrázek, já jsem psala, ŽE MI TO NEJDE !!! 🙂 tak, jak píšeš, to pochopitelně dělám. Velikost mého obrázku, jak jsem psala v otázce, je pouze 3 kB, takže KDE JE DO PRČIC PROBLÉM?:-((

gecco

ZZZ – to Doplnění si prostě nominaci vynutilo..
;-DD

pusinka50

záleží na těch pixelech nebo ne? Velikost, jak jsem psala, jsou pouze 3 kB, ale neumím najít, kolik má obrázek pixelů. Vždyť je ale soubor omezen vel. 1 MB, tak by snad na pixelech záležet nemělo, ne? ach jo, ach jo

pusinka50

gecco, já to sama nezvládnu. Myslíš, že bych tě mohla moc poprosit o to, abys mi můj obrázek upravil v těch potřebnych pixelech? A jestli bys byl tak hodný, jakým způsobem bych ti ho mohla poslat, kam ho mám uložit?

cochee

Pokud se gecco neozve, zkusím to třeba já. Mailovku pošlu na SZ, ozveš-li se. Mám ještě nápad: zkus to v jiném prohlížeči. Já si totiž osobně na rozdíl od gecca myslím, že na pixelech nezáleží, odpovedi.cz to nemají v požadavcích. Já jsem si tam nacpal obrovského (v pixelech) avatara a prošel, systém si ho upravil sám.

zzzlatokopka

Noooo asi se budeme skládat na věnec:-(((