Honzik1

Jak si žije náš prezident Václav Klaus?

Spí někde na hradě?, vaří si?, vstává v 6 ráno jako obyčejný člověk?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Blaze, hajzlík jeden.

Další odpovědi
hanulka11

Honzíku1 to asi ne, buďme rádi, že to nevíme

Slepičák

Přesně tak,jak řekl kolega,hajzlík :D,ale zatim se mu daří řídit,to obdivuju ;D

anonym

Nad poměry! ☹

jendahun

Jak prase ve rži.V poklidku si může budovat,pěstovat a zviditelňovat své ego,bez toho,že by ho trápily existenční problémy.Prezi­dentský plat a náležitosti spojené s touto funkcí,má jen na přilepšenou.Hlavně si nahrabal při „své“ privatizaci.To ostatní už je jen tak bokem,aby se nenudil a neupadl v zapomnění.