Avatar uživatele
ety

Jak si zhlubšit hlas?

Je mi 19 let a stále mám dětský hlásek jako 13tiletý. Po telefonu si občas myslí že jsem i dívka. Je nějaký trik, jak mít hlas jako muž, nebo se s tím už musím smířit.
Doplňuji:
Kouřit opravdu nehodlám. ;) Ale občas si dám špeka :D.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ety

Zajímavá 0 před 3580 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Můžeš si pomoci tím, že se budeš snažit mluvit klidně, tišeji, pomalu. Tvůj hlas bude vypadat hlubší. Kouřit a pít alkohol nedoporučuji.
Zdroj: http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/14623-jak-dosahnout-hlubsiho-hrubsiho-hlasu.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Učím se operní zpěv – technika spočívá v neustálém procvičování hlubokých tónů. Zkrátka musíš si otevřít novou polohu hlasu – mnohem níže. Jedná se pak o hrdelní harmonické tóny… Pomůže prohlubovat samohlásky. Začneš s tónem hlásky o – oooo a ponořuješ se do větší hloubky. Časem už budeš schopný rovnou v této hloubce vytvořit hlasivku… Viz. youtube – tutoriály na tenor, alikvótní zpěv,…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Začni kouřit. Po pár letech budeš mít krásnou bronchitidu, která ti udělá krásný chraplavý hlas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tencosepta

Asi je to krapet drastický, ale každý den prostě řvi hoďku nebo dvě, a po měsíci budeš mít buď trošku hlubší hlas. Jinak zatahuj hlasivky, to taky pomáhá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví