Jak si zařídit pohřeb za života, aby už po smrti nebyl zaplacen ani halíř a nebylo třeba už žádné lejstro?

Doplňuji:
ten ktery je
vyreseno souhlasem skladatele a zpevaka

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Navštiv pohřební službu, rádi se tě ujmou i za živa.

Další odpovědi:

Zlatý

Nezapomente na zaplacení finanční částky autorskému svazu OSA za přehrátí poslední písně v krematoriu.Bez zaplacení poplatku by mohlo jít o porušení autorských práv. ;-)

Zlatý

Můžeš si ho v pohřební službě předplatit :-)))

Znám lidi, co mají koupený i hrob:-))) Já mám koupené ledacos, ale koupit si hrob, mě ještě nenapadlo, no ale kdyby byl za výhodnou cenu :-DDD

Jedno lejstro bude zcela jistě ještě potřeba a to úmrtní list, ten dopředu fakt získat nejde :-)))

Bronzový

co třeba přátelé žehu,tam to máš vše předplacený?

Bronzový

Tak tím pověřím notáře, aby se o dané záležitosti staral a současně mu dopředu zaplatím příslušný obnos.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Úplně bez lejstra se to neobejde, potřebuješ aspoň ohledací protokol od lékaře. Já o tom už taky uvažovala, ale je toho mnohem víc k zařizování, než jen objednat pohřeb. Já nechápu, proč se lidi tomuto tématu usilovně vyhýbají, umřít musíme všichni a když si všechno organizuji za života sama, tak proč bych měla to poslední nechat na někom jiném. :-)

anonym

Je to jednodušší než si myslíš. Stačí darovat tělo LF, která jej veme a sepíše se smlouva.za života. Darování je zdarma, ale kompenzace je že po 5 letech na náklady LF je zpopelnění a někam tě šoupnou. Ošetřit ve smlouvě rozptýlení prachu. Pokud pozůstalí budou chtít zpět, uhradí pohřebné náklady. Což se nestane.
Něco jiného je dědictví. Podle NOZ nejlépe řešit za života a nenechat nevyřešené a postup podle zákonných norem.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.