skorpik2

Jak si založit OSOBNÍ PŘEPRAVU?

Chtěl bych začít podnikat z tzv. osobní přepravou. Jak začít kde a jaké poplatky platit ze začátku a pak za provoz a komu. Díky.
Doplňuji:
Třeba jako je tady: http://www.osob­nitaxi.cz/

Odpovědi
Skinn3r

Nejprve musíte mít buď školu která se zabývá dopravním provozem protože přeprava spadá do koncesovaných živností a nebo se to naučit z knížek a udělat si kurz dopravy ale když se na to ptáte tak už to asi máte . A osobní dopravu jakou ? Taxi,dopravní obslužnost(zastávky jako jezdí autobosy) ? Dál to asi zatim nemá cenu zatim rozvíjet prože neni ani z čeho . Víc informací …

Tak pokud to je jako osobní taxi tak musíte mít tu koncesní listinu (takže nejakou dopravní školu) 21 let , bezúhonost, svéprávnost . Spostu poplatků za taxametr , založení koncese a další ± 30 tisic , auto , pokud chtece mít tranzit a vozit více nez 9 osob tak mit řidičák D na autobus