Kulpix

Jak si založit nějaký pěkný web zdarma?

Měla by to být webovka, o nějakém kutilství, bastlení a podobně.
Měla by být zdarma.
Měla by mít možnost, přidávat komentáře…

Dáte mi pár rad, jak ji vytvořit, čeho se vyvarovat a podobně? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Stingo

úplně zdarma znám třeba wordpress, webnode nebo blogspot.

Další odpovědi
Dochy

Co bys po nás chtěl? URL prostor? kód? Obsah? Ani jsi nenapsal k čemu by to mělo být dobré. Hlavní je nějaká myšlenka/nápad a to za Tebe nikdo nevymyslí. Web hosting zdarma není problém najít (ev. si můžeš udělat svůj web na svém počítači, ale budeš to mít o něco složitější, pokud budeš chtít mít přístup z internetu pomocí jmenné URL), připravené webové šablony také existují (pokud chceš něco složitějšího a nechceš to dělat sám). Čeho je nedostatek, jsou ty slušné nápady. Ale pokud budeš chtít realizovat cizí nápady, staň se web vývojářem a nezakládej vlastní web 😉

eleonnore

Mě se dobře pracovalo s weebly.com. Mají velice pěkné moderní designy :)

Lgee

Blogspot je od google, muzes si koupit vlastní doménu asi za 2000 ročně a dát si tam adsense reklamu, pokud bude mít vyšší návštěvnost částka se ti vrátí a něco málo možná ještě vydělas