Lorines

Jak si založit e-shop a kamenný obchod? A co všechno se musí zařídit a zaplatit?

Zajímalo by mě, co všechno se musí zařídit a zaplatit při zakládání e-shopu s oblečením a později i kamenný obchod? Dostanou půjčku i lidé, kteří právě dokončili studium a kromě brigád nemají nic odpracováno? Kde by mi mohli pomoct krok po kroku, jak začít s podnikáním?

Odpovědi
Michal Kole

www.jakpodnikat.cz
www.podnikatel.cz

baghira

živnostenský list 1000 Kč
doména + hosting cca 600/rok
public domain e-shop (Prestashop) 0 Kč
čas a nervy… k nezaplacení :))

Petr Nagy

Odpověď uživatele baghira byla správná. Pak zbýva jenom zařídit prodejnu, co není tak jednoduché jak se zdá. Já jsem se s tím obrátil na jednu firmu, která se v tom specializuje a velmi mi pomohli. Udělali návrhy a vizualizace a nakonec i přišli vše namontovat. Na medcom.cz se muzes podívat, co delaji.

INBSY

Chcete mít svůj první e-shop a nevíte kde začít? Náš moderní e-shop je vhodný pro malé a střední podnikatelé. Levně/úspěšně. Koukněte na naše řešení. Více informací naleznete na stránce www.inbsy.com

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.