Leissy

Jak si z někoho vystřelit?

Vím že není apíl ani nic podobného ale přece jen.. :D Jak si z někoho vystřelit?
Doplňuji:
Tak třeba mladšího bratra :D

Nejlepší odpověď
klumprt

Prý někde v Německu dělali skrytou kameru tak, že oběť jela autem (možná se s někým vezla) a na cestě udělali hustou mlhu a když z té mlhy vyjeli, tak za ní bylo nachystané vše ve švédštině (dopravní značky, byillboardy atd.) Pak tu oběť nějak přiměli, aby zastavili u benzinky, která byla předělaná na švédskou benzinku, bylo tam švédské zboží a noviny, benzinka byla jakoby nějaké švédské firmy, stojany byly na švédské koruny a samozřejmě obsluha mluvila jen švédsky. Takže to vypadalo, že se nějakou prostorovou smyčkou dostali do Švédska.

Je to torchu nákladné, nevím jestli na to máš v prasátku dost lupení, ale bude to velká taškařice 🙂

Další odpovědi
Pospic

Třeba si vlez pod postel a až půjde kolem ní, chytni ho za nohy 😁 to člověka vyděsí.

Nebo zkus něco takového ale dej si pozor, aby to nedopadlo jak v tom videu 🙂

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MxL8ahHQLro

Jantar2

A s tím z koho si chceš vystřelit se s námi podělit neobtěžuješ… Když doplňíš otázku milerád Ti odpovím…