SpiderRoy

Jak si vzpomenout na hudbu, která zní v mojí hlavě ale nedokážu vyslovit jedinné slovo?

Vím rytmus, vím refrén, ale nedokážu si na ty slova prostě vzpomenout. Je to česká písnička, slyšel jsem ji u jednom videoklipu kde jsem viděl výcvik armády ČR. Byla taková procítěna. V refrénu bylo zmiňováno jedno slovo, takové cizí, jakoby název něčeho. Nevím jestli města? Zkuste poslat nějaké názvy písniček, třeba se trefíte a bude to ona. Moc Vás prosím

Odpovědi
SEMPAKO

Dobrý den, jestli víte rytmus a refrén zkuste to vyhledat na této stránce http://www.mi­domi.com/ . Je i na mobily. Já už na tom vyhledal spoustu písniček i českých i zahraničních ;)