lubissekk

jak si vyzvednout poštu z trvalého bydliště na Masarykovo náměstí1,Pelhři­mov.???

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jestli jedopis ještě na poště, tak si zavolej na pobočku, aby ti ji přeposlali na aktiální adresu a jestli ho už máš ve schránce, tak řekni členům rodiny, kamarádovi, aby ti ho přeposlal.

Další odpovědi
anonym

Z náměstí to máš průchodem cca 100 metrů.

Drap

Zajít si tam. Jinak to nepůjde. Současně si můžeš na poště vyřídit, aby ti další poštu přesílali na adresu kde právě bydlíš.

Conchus

Raději bych se pro sichr zeptal na poště. Co kdyby to byla nějaká léčka.

anonym

Za 120,– Kč na měsíc existuje služba „Dosílání zásilek na jinou adresu“. Pokud se jedná o zásilku na poště uloženou, tak si na příslušnou poštu zavolejte.
V místě bydliště jsem s něčím takovým neměla problém a když mi jednou cestovala obálka Praha-Turnov-Řež a já ji potřebovala převzít v Turnově, tak na to stačil také jeden telefonát. Výhodou je znát číslo konkrétní zásilky.