ladka

Jak si vytvořit vlastní účet na skype,používám synovo,ale chtěla bych vlastní,jde to?Díky

Nejlepší odpověď
baghira

Spusťte synovo, odhlašte se (Skype → Sign Out (Odhlásit)), objeví se přihlašovací obrazovka a pod tím, kde se zadává přihlašovací jméno, je odkaz Don't have a skype account? (Nemáte skype jméno?) Na to kliknete, a postupujete podle průvodce (vyplníte nové jméno, heslo… atd. a tlačítko Vytvořit účet)

Další odpovědi
hanulka11

určitě to jde
založte si svoje vlastní skype najeďte si na skype účet a založte si svůj pod svým jménem a heslem
vše vás to navede v nastavení