Lgee

Jak si vytvořit vlastní číslo, na které budou lidé posílat prémium SMS?

Samozřejmě že ne já, ale můj kamarád programuje novou hru a chtěl udělat mikrotransakce do hry přes bitcoin PayPal a přes SMS. Jak to lze zařídit přes SMS a kolik stojí takové číslo?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Ano, lze, stačí napsat do Google „premium sms“ a vybrat si vyhovující službu. Kolik to stojí? Ve většině případů nic jednorázově, berou si ovšem nějakou procentuální provizi z každé SMS.