Jak si vytvořit účet Play Pall, přes který můžem nakupovat ze zahraničí?

Nakupuje zde někdo v zahraničí přes účet Play Pall? Potřebuji si objednat zboží na E-bay, ale jsem blbá a angličtinu neovládám. Má někdo k dispozici návod v češtině? Pokoušela jsem se zaregistrovat na tento účet s pomocí Googlu překladačem, ale stejně jsem se do toho tak zamotala, že jsem se na to radši vyprdla. :( Návody cz z netu jsem taky nepochopila. Ve finále jsem měla problém se zadáním mé adresy, takže fakt nevim. Pomozte :) Do USA se kvůli tomu stěhovat nechci, je to totiž jediné místo, kde mají onen výrobek... Díky moc

Odpovědi:

Bronzový

orevri si stranku youtube.com a napis do vyhledavace "zalozeni uctu paypal". Je tam jedno takove nazorne video s postupem v cestine.

Bronzový

1) je to PayPal
2) nechci se tě nijak dotknout, ale pokud nezvládneš registraci a ještě podle návodu https://www.paypal-europe.com/… (zvolíš ČR, jazyk, typ pro online nákupy, pak údaje o sobě a potvrdíš), tak se do toho nepouštěj ... po registraci totiž musíš na daný účet ještě speciálně převést peníze atd.

Pokud chceš přesto nakupovat na e-bay, tak radši zaplať kartou.

Bronzový

můžeš využít možnost tzv. asistované nákupy, jsou to tuším (české) firmy které za tebe provedou nákup za malý poplatek - zadej si do vyhledávače asistovaný nákup ze zahraničí

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.