mirlin

Jak si vysvětlit s potenciální partnerkou,že se nechci seznamovat s fotem,ale při osobním setkání.

Opakovaně žádá fotografii,jinak stále opakuje,že ji komunikace se mnou baví,já ale nejsem zastáncem zasílání fot.Důvod u žen velice často zkreslují a nadnášejí se do lepšího světla než potom skutečnost ukáže.Takže to rozčarování kolikrát nestojí za vynaložené ůsilí.
mirlin

Nejlepší odpověď
iceT

Treba si mysli,ze fotka ji napovi co jste vlastne zac a jestli ma cenu se dale nejak stykat,ale fotka neni vsechno,podle me docela zkresluje a do jednoho obrazku se nevejde uplne vsechno o cloveku a taky si myslim,ze kdyz tak vehementne zada Vasi fotku,tak spis bude orientovana na vzhled,nez na to jaky doopravdy jste.

Další odpovědi
Mili @

Foto napoví, skutečnost ukáže…!
😁
Třeba se bojí zklamání…

Pavluška

Myslím, že skoro každá žena chce vědět, s kým se seznamuje. S někým koho neviděly ani na fotce se těžko budou scházet.
Podle mě zaslat jednu fotku není takový problém, rozhodně menší než pak při osobním setkání vysvětlovat, že se vám partner/ partnerka nelíbí.

mojitek

Prominte,ale ja bych se s potencionalni partnerkou bez toho abych videl jeji aktualni foto/fota a predem si s ni neprohodil par vet po telefonu-proste nesesel.Mimochodem: Vy vite jak ONA vypada?

ReHu

Zkus jí to napsat stejně jako nám.
Pokud je komunikace v pohodě, měla by mít zájem na osobním setkání.
Pokud má strach z nějaké obludy, zkus jí uklidnit.

led

Sú ľudia, ktorí dajú skôr na fyzično než na duševno.
Asi má strach, že nepríde Stalone, ale De Niro. Tam už niet pomoci… ☹

anonym

Co když ty fotky potom s kámoškama třídí a smějí se těm ksichtům? Takže asi tak.

mojitek

Tak už jste se spolu sešli?