Jak si vyrobit vojáčka?

!!!!PŘEČÍST!!!!
Mám rozdělaný projekt o Druhé SV.Valce a nemám vojáčky...Do města to mám asi 100 km a nemám auto...A musím a tom hodně pracovat a 100 km kvůly vojáčkům jet an kole nechci :D tamk bych byl mooc rád kdyby jste mi poradili z čeho yb se dali vyrobit...Z nějakýc věcí doma atd...Ale nic složitého typu cín atd...
Doplňuji:
Děkuji ale potřebuji 3D model

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Příště zvol vhodnější formu dotazu. Na příkazy tady moc lidí neslyší a navíc je to,mírně řečeno, neslušné někomu něco nařizovat.Nauč se pár "kouzelných slovíček". Jinak, čtení otázek a odpovídání na ně je dobrovolné.

Další odpovědi:

Zlatý

tak vystřihnout z kartonu a nabarvit

Zlatý

Téměř z čehokoli. Zapoj fantazii. Ze dřeva, z papíru, z textilu, sádry, různých hmot, plastu, slámy, z drátu...............a spousty dalších věcí.

Pokročilý

skus někde v časopisu nebo kde najít 3D vojáčka vystřihnout ho nalepit na čtvrtku a vystříhnout okolo nějak tak?Nebo si to myslel jinák?

Zlatý

Vosk, modelína z mouky, vata a lepidlo, sádra, ....
Nevím co děláš za projekt, ale protože nejsem detailista, klidně bych vojáčky udělal fiktivní. Třeba kdyby se hodily figurky z člověče nezlob se. nebo použil žaludy, burský přechy (neloupané apod.). A 3D model jde udělat i z kartonu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.