MilujícíDany

Jak si „vypěstovat“ pravý Anglický trávník a jak se o něj starat?

Mám zahradu se starým zapleveleným trávníkem plným pýru, pampelišek a mechu. Co bych musel udelat abych mohl vysadit nový trávník a zbavit se plevele ze starého trávníku?

Odpovědi
Dochy

Nevím co osít, ale základem bude sekat tak zhruba každý týden…Když to vydržíš, možná zmiznou i ty pampelišky.

Lamalam

Na to ti odpoví každý Angličan. Kvalitní osivo, dostek vláhy a pravidelná péče. Za 100 až 200 let se výsledek dostaví.

mildazahr11

Příspěvek smazán administrátorem.