Pavlina.K

Jak si vymyslet přezdívku?

Prosím pomůžete mi vymyslet přezdívku k jménu Pavlína Kleinerová? Např. když Dorota je Doduš nebo Markéta je Makyka atd…taky ale jestli znáte youtubera Petra Lexu tak ten má přezdívku Hoggy protože má rád prasátka… Jediný co mě napadá že mám ráda jsou kočkovité šelmy, štěňátka a tanec <33 prosím pomozte… Buď z toho jména nebo i z toho co mám ráda … Díky moc.

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Vyhrála si cena za nejhloupější otázku tohoto století.
Vyzvedni si ji u mě doma.

Další odpovědi
marci1

Je běžné, že přezdívku Ti dávají kamarádi, spolužáci ap., kteří Tě znají a podle toho Ti ji dají. 🙂

Elen5105

Tady s nějak hemží otázky týkající se YouTube. Taky YouTube sleduji a Hoggyho znám, má úžasná videa. Napadala mě třeba přezdívka „Paštika“. „Pa“ je ze jména Pavlína, „ŠT“ je ze slova štěňátka, „I“ je také ze slova Pavlína a „KA“ je ze slova štěňátka. Ale obávám se, že s touto variantou asi nebudeš spokojená :D. Můžeš třeba vzít tvé jména „Pája“ a přidat číslo. Nebo třeba přezdívka „Šany“. Je to odvozeno z různých písmen tvých oblíbných věcí.

Slayer5

Co třeba Pájuš, Pája nic jiného mě nenapadá.

DaniSimk

Orientuješ se podle youtuberů:-D Chceš točit nebo co?? Přezdívku si nemůžeš vymyslet sama, znělo by to trapně:-D Představ si tu otázku… „Jak jsi přišla na tu přezdívku, kdo ji vymyslel“?? a co by jsi řekla ty? …" No nějak neznámej člověk mi to vymyslel na odpovedi.cz":-D Promin nezní to blbe!:-DDD