Anonym123456

Jak si vylepšit hlas?

Jak si vylepšit hlas..? Když zpívám, zdá se mi, jako kdyby se mi sem tam ozývalo chraptění.. Chci radu, jestli mám brát kapky na kašel, jestli nejsem trochu nachlazená.. Protože před tím se mi tohle nestávalo, jen teď… Nevím čím to je.. :/
Předem děkuji za odpovědi.. ;)

Odpovědi
Fyzik

Tak jestli jsi nachlazená, to my ti neřekneme, jestli jo, tak se nejdřív vyleč.

Někdo nemůže zpívat profesionálně, protože se prostě při zpěvu zahleňuje, to je fakt.

Chce to taky cvik a hlavně cit, můžeš mít nějaký zlozvyk s dýcháním nebo něco, stres, atd.

Anett.S

Před zpíváním se rozezpívej, jinak si zničíš hlas, když se budeš snažit o něco, na co bez rozezpívání (a možná ani po něm) nemáš. :)