kata

jak si vyléčit puchýř na palci

jak si mám správně vyléčit puchýř na palci myslím tím na prstě.

Odpovědi
LuciJe

Vzhledem k tomu, že dotyky na puchýři obvykle bolí, nejjednodušší je puchýř propíchnout a nechat odtéct tekutinu, kterou je naplněn. Samotné propíchnutí proveďte STERILNÍ jehlou (v lékárně koupíte tenké jehly do injekčních stříkaček, s cenou byste se měla vejít do desetikoruny) a vpich po vyprázdnění puchýře pro jistotu vydezinfikujte třeba peroxidem vodíku. Pokud se puchýř znovu naplní, postup zopakujte.

tina

v lékarně je specialní naplast na puchýře a je gelová!Prodáví i Sholl v drogerii