sarinks258

Jak si vydělat ve 14?

Áhoj.Potřebuji si vydělat peníze,i když je mi 14 let.Vím,že brigády jsou od 15 a ve 14 jsou obtížné najít.Ráda bych také rodičům pomohla,nejsme zrovna bohatý… Znáte něco,jak by si mohla vydělat a nebo nějakou brigádu od 14 let?(chomutov-jirkov)Letáky mi nevyšly a inzeráty jsem vložila asi na všech stránek a nic :/
Prosím vás,poraďte mi :(

Nejlepší odpověď
petra15

Asi musís inzerovat v obchodech, kam chodí seniori nakupovat, a nabízet úklid, nákup a predcítání, príp. pomoc s malými detmi 🙂

Další odpovědi
ivzez

Ve 14 letech je zbytečné někde inzerovat,
dokud ti nebude 15, nesmí tě nikdo zaměstnat.

Jedině obcházet sousedy, nabízet venčení psů,
hlídání dětí, sběr, výpomoc na zahradách, …