koninecek1

Jak si vydělat peníze v 15 letech?

Dobrý den, právě jsem dostala občanku a chtěla bych se zeptat jak si co nejlépe vydělat. Taťka přišel o práci a tak už nedostávám kapesné. Přece jenom jsem 15ti-letá holka a penízky si teda klidně vydělám. Nevíte tedy někdo jak, popřípadě na jaké stránce hledat? P.S.: okolí Louny :D

Odpovědi
Pé.ju.ška

Zkus toto taky tam koukám po brigádách:http://www.super-brigady.cz/R-louny/

Michal Kole

Bohužel věk 15 let nestačí, musíš mít i ukončenou základní školní docházku a ta končí 31. srpna.