zdendík

Jak si vydělat peníze? Tip pro mě kromě najít si práci …

tip

Nejlepší odpověď
beer

Navštiv nejbližší minoritu a oni třeba poradí..))

Další odpovědi
quentos

ehm…? A co byste si tak představoval, „kromě práce“? Kdyby nějaký takový způsob existoval, všichni by se ho dávno chytli a nikdo by nepracoval.

Michal Kole

Koupit akcie a ve vhodný okamžik prodat

Balu103

zacni karieru politika

Hlada

Intradenní obchodování.

arygnoc

bez práce nejsou koláče.

ono i to „bez práce“ bude vyžadovat nějakou aktivitu. Takže je to také „práce“.

Leda – šlapat chodník.

lexx

To je právě ten průšvih že žádné (ale opravdu, opravku žádné) práce nikde není tak už zbývají jen ty „ostatní“ způsoby a zdroje obživy…