Lil2002

Jak si vydělat peníze?

Dobrý den asi blbý dotaz ale chci se zeptat.Chtěla bych si koupit iPad,ale rodiče mi na něj nedají-a ještě nemůžu chodit na brigády.Nevíte o něčem třeba roznášení novin nebo nějaká práce z domova kterou bych třeba dělala já ale byla by tam uvedena mamka?Díky

Nejlepší odpověď
ivzez

Lil, chápu, že o ten ipad asi hodně stojíš, ale
neměla by ses snažit jej získat za každou cenu.

Pro děti neexistuje žádný legální způsob, jak si vydělat peníze. To, co uvádíš,
by byl podvod a pochybuji, že by tě rozumní rodiče v podvádění podpořili.

Jediná možnost je „umělecká činnost dítěte“, kterou lze provozovat, pokud s ní
bude souhlasit ÚP. Nemáš-li výrazný talent, mohla bys (snad) hrát v reklamách.

Další odpovědi
Lamalam

Už to tu bylo mnohokrát. Dětská práce je u nás nelegální.

ReHu

Pročti si tady již zadané dotazy na stejné téma.
Na roznášení letáků se musíš domluvit s rodiči.