Terry3003

Jak si vydělat peníze?

Dobrý den je mi 12 let a potřebovala bych si nějak vydělat peníze, ale nevím jak. Pomohli byste mi prosím? Ještě chci říct že v útulku pomahat nemohu.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Např. sběrem léčivých rostlin – kilo sušeného květu lípy se vykupuje za 200 korun (plný papírový pytel jsou ale jen tak 2– 3 kila ☹

Další odpovědi
quentos

Toto se to řešilo už asi stokrát, používejte zdejší vyhledávač, není tu pro srandu králíkům.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=vyd%C4%9Blat+ne­bylo+15+let

Drap

Legálně to nepůjde. Jedině zkusit něco přes známé a příbuzné.

lexx

kdysi se sbíraly u rybníka šneky – na vývoz francouzským žabožroutům, dneska by asi řvali ochránci přírody…můžeš starším lidem nakoupit, zajít do lékárny, vyvenčit pejska nebo děťátko v kočárku případně ho pohlídat když mamka musí ven…po sídlišti nám roznášej do schránek reklamní letáky supermarketů, domluv se s někým starším a nějak se o výdělek rozdělíte…

zzzlatokopka

Co třeba sběr borůvek.

U nás si tak hodně dětí ale i dospělých přivydělává. Za pár dní budou lesy modré, stačí vzít kbelík a trhat:-)

anonym

Sbírej železný šrot a dělej konkurenci.