MrGandy

Jak si vydělat na internetu?

Jak si aspoň trochu vydělat na internetu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Každý kdo mi pošle na účet 1000Kč tomu sdělím jak vydělávám na internetu :D

Další odpovědi
Hlada

Dělat WWW stránky.

Michal Kole

zapojit se do reklamního systému, ale je na to potřeba živnostenský list.

mosoj

Tvořit webové stránky na zakázku, ale i zde je již docela slušná konkurence.

P.S. Hlada : když jsem psal odpověď, Tvoje zde ještě nebyla. Promiň.

Lenjička

Já třeba píšu články na webové stránky, kamarádka píše online horoskopy… Ale je to spíš náhoda, když někoho shánějí 🙂
Teoreticky i klikačkama si vyděláš pár korun ročně 😁

Salvaje

Na live chatu, tam hledají pořád ;)

BandiOl

Jak to bylo již uvedeno – tvorba webových stránek, nebo optimalizace pro vyhledávače.
Případně klikačky, nebo MLM (tak vyděláváme my, i když ne obrovské částky).

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

fablen

pracuji takto – již více let vyplňuji placené dotazníky pro jednu českou firmu. Myslím, že počet členů v ČR ale už mají plný. Výdělky nejsou závratné, ale potěší (20–100 za dotazník dle délky a náročnosti)

jendahun

No někteří lidé si udělali na internetu docela slušnou živnost i bez živnostenského listu.Nabízejí zboží a platbu předem na účet.Cena zboží do 5000,–,což je pro naši policii jen přestupek,nehodný pohledu,zboží se nedodá a postižený se nedovolá spravedlnosti nikde.Nedávno jsem já starý blbec taky tak naletěl.Postižených je hodně,případy se prý snad nesčítají a podvodník vesele podniká dále.Banka o majiteli podvodného účtu informace nesdělí ani policii,pokud se jedná o přestupek.Docela pěkná živnost,nemys­líte?Zvlášť,když zákony této země chrání podvodníky,lumpy a tuneláře.